ΔΙΑΒΑΣΤΕ...

Page 7 of 8 FirstFirst ... 678 LastLast
Results 43 to 49 of 56

Default Re: Πως μπορώ να διαγράψω εντελώς το λογαριασμό μου?

ε δε γίνεται αυτό ρε συ. άλλωστε αυτό που φαίνεται εκεί δεν είναι το μέηλ σου αλλά το account σου στο μσν (άσχετο αν τυχαίνει να... ταυτίζονται ), που επέλεξες να είναι φανερό όπως είπες.
    Nothing lasts forever but the certainty of change...

Προσωπικα θεωρω οτι θα επρεπε να υπαρχει η δυνατοτητα διαγραφης του προφιλ αν καποιος το θελει και γενικα δεν το βρισκω καθολου δηθεν/ποζερια ή ψονισμενο το να θελει καποιος κατι τετοιο

εδιτ: δεν χρειαζεται να διαγραφουν τα ποστ (αν ειναι αυτος ο λογος που δεν γινεται να διαγραφονται λογαριασμοι) απλα ο χρηστης θα φαινεται σαν να εχει φαει μπαν η κατι τετοιο. Θα μπορουσε να φαινεται το ποστ απλα να μην φαινονται το ψευδονυμο η ημερομηνια και ολα τα σχετικα... Απλα τα πραγματα

Default DIAGRAFI LOGARIASMOU

KALISPERA THELW NA DIAGRAPSO TON LOGARIASMO MOU GIA PROSOPIKOUS LOGOUS KAI STO SITE DEN IPARHEI POUTHENA HELP KAI OUTE BORESA NA VRO POS NA TO KANW..
    AN BOREI KAPOIOS NA MOU PEI POS BORO NA TON DIAGRAPSO THA TO EKTIMOUSA

Default Re: DIAGRAFI LOGARIASMOU

Λογαριασμοί δε διαγράφοντα, μπορείς απλώς να μη ξαναμπείς/ξαναγράψεις.
    And every prayer we pray at night has somehow lost its meaning...
    Κανόνες του forum

Πάντως και γω, αν μου επιτρέπεται, δεν θεωρώ λογικό να μην είναι δυνατή η διαγραφή λογαριασμού εφόσον το επιθυμεί ο ίδιος ο χρήστης.

Σε αθλητικά fora που συμμετείχα κατά καιρούς αν κάποιος χρήστης παρέβαινε τους κανόνες διαγραφόταν και μαζί όλα του τα απεσταλμένα μηνύματα.Και ΝΑΙ φυσικά η δεοντολογία νστη ζωή προέχει από οποιαδήποτε 'ευρυθμία' του τύπου 'διαγράφοντας ποστ χάνεται ο ειρμός από άλλα μηνύματα'

Για μένα δεν μπορεί αυτό να είναι δικαιολογία.Έτσι το βλέπω εγώ φυσικά.

Επίσης, το ότι υπάρχει όρος συγκεκριμένος που προειδοποιεί τους νέους χρήστες κατά την εγγραφή τους πως δεν μπορούν να διαγράψουν στη συνέχεια το λογαριασμό τους επίσης μου φαίνεται κάπως σαθρό. Δεν υπογράφουμε συμβόλαιο σε συμβολαιογράφο ούτε κάνουμε καμιά αποδοχή κληρονομιάς για να ξεκοκαλίσουμε τους όρους της συνθήκης.Σήμερα οι χρήστες του διαδικτύου έρχονται καθημερινά αντιμέτωποι με sites και εγγράφονται και-πιστέψτε με αν και το γνωρίζετε και σεις- κανείς δεν κάθεται και ούτε έχει τη διάθεση να διαβάσει ενδελεχώς τους οποιουδήποτε όρους που πλέον έχουν καταντήσει μία τυπική φόρμα 'αποδοχής-απόρριψης'.

Εγώ ακόμη και για διάφορους λόγους να αποχωρούσα, δεν θα είχα πρόβλημα ή αγωνία για το τι θα απογίνει ο λογαριασμός μου.Ωστόσο, δεν μπορώ να υποχρεώσω τον καθένα να σκέφτεται όπως εγώ ή οι διαχειριστές του εκάστοτε forum.
    Stuck to heavenly melodies...

Οι λογαριασμοί απ' ότι ξέρω δε διαγράφονται γιατί δε μπορούν να διαγραφούν και τα ποστ, καθώς θα χαλούσε τη ροή στα τοπικς, ειδκά αν τα ποστ αυτά έχουν quote-αριστεί κι όλας. Το μόνο που μπορεί να γίνει είναι ban σε κάποιο λογαριασμό, αλλά και πάλι δε βρίσκω το λόγο.
    And every prayer we pray at night has somehow lost its meaning...
    Κανόνες του forum

θα μπορούσε να γίνει κάτι ίσως, σε περίπτωση που κάποιος δεν χρησιμοποιεί ψευδώνυμο, αλλά το κανωνικό ονοματεπώνυμό του. Για λόγους προσωπικών δεδομένων κιέτσι.
    Κατά τα λοιπά, καλώς δεν διαγράφονται οι λογαριασμοί.

Φαντάζεστε να ήθελε ο τζον_βλα να διαγραφεί ο λογαριασμός του?
    Most of the bands I like either broke up or now suck.